Kiermasz świąteczny

Choinki, stroiki, kolorowe bombki, przeróżne ozdoby świąteczne, będą lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a nawet rodziców. Jak co roku w ramach działań szkolnego wolontariatu, zorganizowany zostanie kiermasz bożonarodzeniowy, na którym uczniowie będą sprzedawali stworzone przez siebie ozdoby związane ze świętami Bożego Narodzenia. Kiermasz mamy nadzieję wzbudzi ogromne zainteresowanie! Serdecznie zapraszamy!

Świąteczna zbiórka

Słodka kawiarenka

Szkolny Wolontariat zaprasza na kolejną całoroczną, tym razem słodką akcję!

Finał akcji „Kasztanobranie”

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję „Kasztanobranie”. Uzyskane środki przeznaczyliśmy na zakup trzech huśtawek – kokonów, które zostaną zainstalowane w świetlicy w sali 09. Mamy nadzieję, że będa cieszyły zarówno młodszych jak i starszych bywalców. Otrzymaliśmy 768 zł, wydaliśmy 493,61 zł, pozostałą kwotę (274,39 zł) przeznaczamy na kolejną akcję.

Serce dla Lwowa

Szkolny Wolontariat  zaprasza wszystkich do udziału w tradycyjnej już w naszej szkole akcji charytatywnej „Serce dla Lwowa”.   Dary zostaną przekazane dla naszych rodaków na Ukrainie, będących często w trudnej sytuacji życiowej, a zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Dary prosimy przynosić na hol szkoły do specjalnie przygotowanego pudełka. Zbiórka trwa do piątku 18 listopada 2022 […]

Ogłoszenie Szkolnego Wolontariatu

Kasztanobranie

Szkolny Wolontariat serdecznie zaprasza na drugą edycję kasztanobrania w naszej szkole. W zeszłym roku udało nam się uzbierać ponad 1300 kg kasztanów, w tym roku potrzebujemy minimum 1000 kg. Kasztany można zostawiać w skrzynkach umieszczonych w holu szkoły. Nie macie pomysłu na jesienny spacer? Podpowiadamy- kasztanowców na naszym osiedlu nie brakuje!

Paka dla zwierzaka

Szkolny Wolontariat  zorganizował akcję „Paka dla zwierzaka”, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zebrano wiele produktów, tj.: koce, kołdry, szczotki do czesania, żwirek dla kotów, karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, różnego rodzaju przysmaki oraz maskotki. Dary dla zwierząt zostaną przekazane do schroniska w najbliższych dniach. Serdecznie dziękujemy za Państwa hojność!

KIERMASZ Świąteczny

Szkolny wolontariat pragnie serdecznie zaprosić do włączenia się do kolejnej akcji.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać