Zbiórka dla przyjaciół na Wileńszczyźnie

Już po Świętach rusza kolejna akcja Szkolnego Wolontariatu. Czasami tak niewiele trzeba by na twarzy dzieci pojawił się uśmiech. Z tą myślą organizujemy zbiórkę dla naszych rodaków na Wileńszczyźnie w potrzebie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Podziękowania

Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta. -Immanuel Kant Szkolny Wolontariat składa serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów z terenu naszego miasta. Przekazaliśmy ok 130kg kocich przysmaków. Dziękujemy za okazaną pomoc i Wasze dobre serca.

Pomóżmy razem poznańskim Kociambrom !

Z okazji Światowego Dnia Kota przypadającego na dzień 17 lutego 2023 roku, Szkolny Wolontariat serdecznie zaprasza do udziału w kociej zbiórce. Potrzeb jest dużo, ale najważniejsze jest jedzenie w te chłodne dni, dlatego zwracamy się z prośbą o dobrej jakości karmę mokrą i suchą z wysoką zawartością mięsa. Na zbiórkę można przekazywać również żwirek oraz […]

Kiermasz świąteczny

Choinki, stroiki, kolorowe bombki, przeróżne ozdoby świąteczne, będą lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a nawet rodziców. Jak co roku w ramach działań szkolnego wolontariatu, zorganizowany zostanie kiermasz bożonarodzeniowy, na którym uczniowie będą sprzedawali stworzone przez siebie ozdoby związane ze świętami Bożego Narodzenia. Kiermasz mamy nadzieję wzbudzi ogromne zainteresowanie! Serdecznie zapraszamy!

Świąteczna zbiórka

Słodka kawiarenka

Szkolny Wolontariat zaprasza na kolejną całoroczną, tym razem słodką akcję!

Finał akcji „Kasztanobranie”

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję „Kasztanobranie”. Uzyskane środki przeznaczyliśmy na zakup trzech huśtawek – kokonów, które zostaną zainstalowane w świetlicy w sali 09. Mamy nadzieję, że będa cieszyły zarówno młodszych jak i starszych bywalców. Otrzymaliśmy 768 zł, wydaliśmy 493,61 zł, pozostałą kwotę (274,39 zł) przeznaczamy na kolejną akcję.

Serce dla Lwowa

Szkolny Wolontariat  zaprasza wszystkich do udziału w tradycyjnej już w naszej szkole akcji charytatywnej „Serce dla Lwowa”.   Dary zostaną przekazane dla naszych rodaków na Ukrainie, będących często w trudnej sytuacji życiowej, a zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Dary prosimy przynosić na hol szkoły do specjalnie przygotowanego pudełka. Zbiórka trwa do piątku 18 listopada 2022 […]

Ogłoszenie Szkolnego Wolontariatu

Kasztanobranie

Szkolny Wolontariat serdecznie zaprasza na drugą edycję kasztanobrania w naszej szkole. W zeszłym roku udało nam się uzbierać ponad 1300 kg kasztanów, w tym roku potrzebujemy minimum 1000 kg. Kasztany można zostawiać w skrzynkach umieszczonych w holu szkoły. Nie macie pomysłu na jesienny spacer? Podpowiadamy- kasztanowców na naszym osiedlu nie brakuje!

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać