Zajęcia dodatkowe

Home / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne  II półrocze
roku szkolnego 2018/2019

 

Nazwisko i imię Nazwa realizowanych zajęć Termin Sala/ miejsce
Godzina
Dworzyński Beniamin Piłka ręczna chłopców. V – VI Czwartek

15:30-17:00

Sala gimnastyczna
Gorzaniak Olga Piłka ręczna dziewcząt kl. V i VI Wtorek

16:15-17:45

Sala gimnastyczna
Harężlak-Grześ Anna English Help Wtorek

14:40-12:25

31
Jankowska Lidia Zajęcia wspomagające – praca z uczniem z dolnym dla uczniów

z kl. I C

Czwartek

07:30-08:00

20
Jankowska Elżbieta Koło fizyczno- chemiczne Środa

15:30-16:15

Jedut-Wnuk Anna Zajęcia rozwijające z j. polskiego Środa

13:50-14:35

25
Kasprzak Magdalena Koło matematyczne przygotowujące do sprawdzianu po kl. VIII Wtorek

07:30-08:00

29
Kawałek Piotr Zajęcia z piłki ręcznej kl. VII-VIII Środa

16:15-17:45

Sala gimnastyczna
Leśniewska Iwona Etyka Poniedziałek

12:50-13:35

20
„Sprawne ręce” – zajęcia rozwijające sprawność manualną i grafomotoryczną kl. I a Środa

11:45 -12:15

24
Małecka Magdalena Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II a Wtorek

07:30-08:00

Norkiewicz Halina Zajęcia dodatkowe z plastyki dla kl.1-3 Czwartek

8:50-935

48
Nowak Sabina „ Boże Perełki”

kl. I-III

Poniedziałek

12:50-13:35

18
Koło biblijne

Kl. V-VII

Wtorek

13:50-14:35

18
Nowicka Anna Etyka
kl. IV a, V b, V c Środa

14:40-15:25

32
kl. VI b Środa

15:30-16:15

32
Nowotna- Deptuła Monika Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla cudzoziemców Poniedziałek

15:30-16:15

Czwartek

12:50-13:35

16

 

24

Klub czytelniczy Czwartek

11:15-11:45

Rytmika Poniedziałek

11:00-11:30

Czwartek

10:30-11:00

Olejniczak Rafał Zajęcia z robotyki Piątek

16:00-17:15

Pietraszko-Berlin Hanna Chór szkolny Poniedziałek

14:45-15:30

15
Rybińska – Skórzewska Joanna Zajęcia dodatkowe – wspomagające z j. polskiego kl. VIII a Piątek

13:50-14:35

15
Stefaniak Mateusz Zajęcia z piłki ręcznej w kl. III-IV Poniedziałek

15:30-17:00

Sala gimnastyczna
Szwarc Violetta Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
kl. VIII b Poniedziałek

07:30-08:00

30
kl. VIII c Piątek

07:30-08:00

30
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. V b Środa

07:30-08:00

30
Śmigielska Marta Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Środa

11:45-12:30

20
„Mistrz matematyki” Czwartek

09:15-09:45

Etyka

 

 

Czwartek

09:45-10:30

Urbańska Agnieszka

 

Koło przyrodnicze kl. IV Piątek

13:50-14:35

26
Zajęcia „ Szkoła w naszych oczach”

Kl. IV i VI

Piątek

14:40-15:25

21
Werle Marek Zajęcia z piłki ręcznej Czwartek

16:15-17:00

Sala gimnastyczna
Witaszyk Natalia Zajęcia wyrównawcze Czwartek

11:45-12:30

24
Witosławska Irena Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II b Wtorek

11:00-11:30

28
Prendka – Tuczyńska Katarzyna Zajęcia dodatkowe z biologii i fizyki Wtorek

7:30 – 8:00

Wpisz słowo i zacznij szukać