PÓłkolonie zimowe

 Kat. Wydarzenia 2020/2021 – klasy 1-3, z życia szkoły

Bardzo się cieszymy, że w tym trudnym czasie pandemii mogliśmy zorganizować półkolonie. Dzieci bardzo chętnie wróciły do szkoły właśnie w czasie ferii, z nadzieją na powrót do niej także i po nich.

Mimo licznych obostrzeń i braku możliwości wyjścia poza szkołę, spędziliśmy ten czas aktywnie i przyjemnie. Wszystko nam sprzyjało, a zwłaszcza zimowa aura. Dzieci ulepiły niezliczoną liczbę bałwanków i bałwanów, nie zabrakło wojny na śnieżki, rzutów śnieżkami do celu oraz tradycyjnych aniołków na śniegu J Poza tym codzienne dwugodzinne zajęcia na sali gimnastycznej z panią Alicją Ślęzak były potężną dawką ruchu, rywalizacji, a przede wszystkim dobrej zabawy. Nie zabrakło także zajęć tanecznych i wygibasów.

Wyciszenie po aktywnie spędzonym czasie przynosiły zajęcia plastyczne, zajęcia z orgiami oraz zabawy klockami i gry stolikowe.  W ostatnim dniu półkolonii pozwoliliśmy sobie nieco pofolgować i zorganizowaliśmy szkolne kino, oczywiście jedliśmy popcorn i inne, niekoniecznie zdrowe przekąski.

To był dobrze spędzony czas! Czekamy na półkolonie letnie!

Monika Bućko

Anna Nogal

Joanna Rybińska- Skórzewska

Alicja Ślęzak

« 1 z 2 »
Zobacz również

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać