Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Home / Osiągnięcia uczniów / Osiągnięcia uczniów 2017/2018

WYKAZ OCEN ZA II PÓŁROCZE 2017/2018
W KLASACH IV-VII

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ – ZESTAWIENIE OGÓLNE

  L. p

 Imię i nazwisko ucznia      Klasa  Średnia ocen
      1. Stanisław Gębka

Zuzanna Sancewicz

           V a

           VI b

             6,0
      2. Marek Chrzanowski

Julia Jabłońska

           IV b

           IV b

             5,9
      3. Agata Celka

Alicja  Kaczmarkiewicz

Zofia Kasprzyk

Jan  Maczepa

           IV c

           VI b

           VI b

           VI b

             5,8
       4. Witold Lewandowski

Dobrochna Dostatnia

Mateusz Kondaszewski

Martyna Rutkowska

Paulina Kasprzak

           VII c

            Va

            VI a

            VI b

            VII a

             5,7
     5. Amelia Michalska

Nikola Pałka

Zuzanna Rakowska

Weronika Juskowiak

Jakub Jabłoński

Julia Ołdakowska

          IV b

          IV c

          IV c

          V b

          VI b

          VI b

          5,6
     6. Jakub Łysoń

Natasza Pakuła

Wiktoria Gronowska

Lena Jankowska

Kajetan Rozynek

Bartosz Judkowiak

Vanessa Tetzlaff

Maja Ashour-Ciszak

          IV b

          IV b

          IV c

          V b

          V b

          VI a

          VII b

          IV c

           5,5
      7. Agata Jankowska

Helena Napierała

Gabriela Jankowska

Wiktoria Zalewska

Bartosz Iwan

Wojciech Zimniak

Wojciech Niemir

Lena Kopińska

          VII a

          IV a

          V a

          V a

          VI a

          VI b

          VII a

          V a

           5,4
    8. Maja Tyrakowska

Antonina Wierzbicka

Zofia Duchnowska

Oskar Główczyński

Iga Nowaczyńska

Julia Dumin

Amelia Ochowiak

Maksymilian Pakuła

Stanisław Plewa

Antoni Głuchowski

Oliwia Kaczmarkiewicz

Weronika Owczarczak

Ingrid Borach

Wiktor Waligórski

Zofia Jankowska

         VII a

         VII b

         IV b

         IV b

         IVB

         IV c

         V b

         V b

         V b

         VI b

         VI b

         VII a

         V a

         IV c

         V a

        5,3
    9. Liliana Jankowska

Antonina Knyba

Joanna Rzeźnik

Szymon Kuehn

Natalia Roś

Grzegorz Woźniak

Zofia Ratajczak

Liliana Duchnowska

Krzysztof Niemir

          IV a

          IV a

          IV a

          IV b

          IV c

          V a

          V b

          VII b

          VII a

         5,2
     10. Weronika Różalska

Bruno Schmidt

Zuzanna Wieczorek

Gabriela Duchnowska

Nina Jankowska

Jan Zieliński

Franciszek Rzeźnik

Sandra Gruszka

Juliusz Nawalaniec

         IV a

         IV a

         IV a

         IV b

         IV c

         V b

         VI a

         V b

         VII a

       5,1
       11. Krzysztof Kanarkowski

Seweryn Paszek

Wiktor Główczyński

Joanna Plebańska

Barbara Bartkowiak

Michał Lipiński

Antoni Rączka

Maksymilian Spychała

Fryderyk Zachmann- Mokry

Barbara Karzkowiak-Parizkova

Hanna Wojciechowska

Jacek Burek

Jakub Gołda

Maria Maluśka

Klaudia Michalczyk

          V b

IV b

VII c

VII c

IV b

IV b

IV b

IV b

IV b

IV c

IV c

VI a

VII b

VII b

VII b

        5,0

ZESTAWIENIE OCEN

ŚREDNIA OCEN KLAS

ŚREDNIA SZKOŁY

—————————————————————————————————————————————–

   WYKAZ OCEN ZA I PÓŁROCZE 2017/2018
W KLASACH IV-VII

klasa cel bdb db dst dop ndst
IV A 25 74 94 41 12 6
IV B 51 127 97 38 8
IV C 46 108 90 24 9
VA 41 84 78 22 4
V B 69 87 84 52 17
VI A 15 70 43 31 5
VI B 71 83 41 31 5
VII A 34 92 73 47 17 1
VII B 41 77 71 31 25 5
VII C 18 62 105 65 24 1
RAZEM 411 864 776 382 126 13

 

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ – ZESTAWIENIE OGÓLNE

L.p Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1

 

Zuzanna Sancewicz VI b 5,8
2 Julia Jabłońska

Agata Celka

Alicja Kaczmarkiewicz

Zofia Kasprzyk

IV b

IV c

VI b

VI b

5,7
3 Marek Chrzanowski

Dobrochna Dostatnia

Stanisław Gębka

IV a

V a

V a

5,6
4 Nikola Pałka

Vanessa Tetzlaff

Lena Jankowska

IV c

VII b

V b

5,5
 

7

Liliana Jankowska

Amelia Michalska

Gabriela Jankowska

Wiktoria Zalewska

Zofia Jankowska

Lena Kopińska

Antoni Głuchowski

Nicole Kopaniarz

Jan Maczepa

Wojciech Niemir

Liliana Duchnowska

Amelia Ochowiak

Maksymilian Pakuła

Zofia Ratajczak

Sandra Gruszka

IV a

IV b

V a

V a

V a

VI b

VI b

VI b

VII a

VII b

V b

V b

V b

V b

 

5,2
 

8

Antonina Knyba

Natasza Pakuła

Bartosz Judkowiak

Mateusz Kondaszewski

Maja Tyrakowska

Juliusz Nawalaniec

Maria Maluśka

Wiktor Waligórski

IV a

IV b

VI a

VI a

VII a

VII a

VII b

IV c

 

5,1
9 Weronika Różalska

Natalia Roś

Maja Ashour-Ciszak

Bartosz Iwan

Pola Sangowska

Krzysztof Niemir

Kajetan Rozynek

IV a

IV c

IV c

VI a

VI b

VII a

V b

5,0

ZESTAWIENIE OCEN

ŚREDNIA OCEN KLAS

ŚREDNIA SZKOŁY

[/vc_column_text]

 

 

 

 

Wpisz słowo i zacznij szukać