Osiągnięcia uczniów 2016/2017

Home / Osiągnięcia uczniów / Osiągnięcia uczniów 2016/2017

WYKAZ OCEN ZA II PÓŁROCZE 2016/2017

W KLASACH IV-VI

Klasa

cel bdb db dst dop ndst
IV A 59 113 49 18 2
IV B 77 116 84 35 14 4
V A 30 50 30 24 9
V B 78 79 41 25 3
VI A 80 71 43 18 5
VI B 131 80 49 18 15 2
VI C 71 80 53 26 20
RAZEM 526(652) 589(650) 349(371) 164(199) 68(80) 6(0)

 

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ WYŻSZĄ NIŻ 5,0

L.p Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1

 

Zuzanna Sancewicz

Liliana Duchnowska

Witold Lewandowski

V b

VI b

VI c

6,0
2 Dobrochna Dostatnia

Anna Ryżek

Antonina Wierzbicka

IV a

VI b

VI b

5,9
3 Stanisław Gębka

Stanisław Plewa

Zofia Kasprzyk

Jan Maczepa

Agata Jankowska

Paulina Kasprzak

Vanessa Tetzlaff

IV a

IV b

V b

V b

VI a

VI a

VI b

5,8
 

4.

Kinga Galla

Alicja Kaczmarkiewicz

Martyna Rutkowska

Weronika Owczarczak

Maciej Kuehn

Maria Maluśka

Wiktor Główczyński

IV b

V b

V b

VI a

VI b

VI b

VI c

5,7
5. Lena Kopińska

Juliusz Nawalaniec

Weronika Ostrowicka

Julia Ciudzińska

Joanna Plebańska

IV a

VI a

VI b

VI c

VI c

5,6
 

6.

Krzysztof Niemir

Wojciech Niemir

Klaudia Michalczyk

Natalia Rogalska

VI a

VI a

VI b

VI b

 

5,5
 

7.

Ingrid Borach

Weronika Juskowiak

Amelia Ochowiak

Zofia Ratajczak

Jan Zieliński

Bartosz Judkowiak

Antoni Głuchowski

Jakub Gołda

Monika Kurkowiak

Aleksandra Tomczyk

Iga Tomczyk

Sandra Bartkowiak

IV a

IVb

IV b

IV b

IV b

V a

V b

VI b

VI b

VI b

VI b

VI c

5,4
8. Martyna  Paschke

Zofia Jankowska

Maksymilian Pakuła

Mateusz Kondaszewski

Tomasz Gołąbek

Jakub Jabłoński

Mateusz Kędra

Julia Nowaczyk

Michalina Pluta

Filip Stajszczyk

Maja Tyrakowska

Karolina Rynarzewska

Mikołaj Mazurczak

IV a

IV a

IV b

V a

V b

V b

VI a

VI a

VI a

VI a

VI a

VI b

VI c

5,3
9. Gabriela Jankowska

Lena Jankowska

Filip Ziółkowski

Franciszek Rzeźnik

Wojciech Zimniak

Michalina Bala

IV a

IV b

IV b

V a

V b

VI c

5,2
10. Kajetan Rozynek

Sandra Gruszka

Bartosz Iwan

Ewa Szmanda

Joanna Kuberska

Dawid Mawer

IV b

IV b

V a

VI b

VI c

VI c

5,1
11. Filip Kasztelan

Grzegorz Woźniak

Wiktoria Zalewska

Maria Marek

Oliwia Kaczmarkiewicz

Julia Ołdakowska

Łukasz Loba

Zuzanna Kulczyk

Antoni Sójka

Martyna Mańczak

Jakub Turkot

IV a

IV a

IV a

IV a

V b

V b

VI a

VI b

VI b

VI c

VI c

5,0

 

ZESTAWIENIE OCEN

ŚREDNIA OCEN KLAS

ŚREDNIA SZKOŁY

———————————————————————-

WYKAZ OCEN ZA I PÓŁROCZE 2016/2017
W KLASACH IV-VI

   klasa    cel    bdb    db    dst    dop    ndst
    IV A    57    105    70    19     1       –
    IV B    74    112    93    26     11       1
    V A    15    68    23    23     14       –
    V B    71    96    43    29     3      –
  VI A   56   76   57    24     5    –
    VI B   104    95    50 27     16       –
 VI C   50   85   59   33     18     5    
RAZEM 427

  

637 395 

  

181

 

 68

     

6

        

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ WYŻSZĄ NIŻ 5,0

Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
Zuzanna Sancewicz V b 5,9
Dobrochna Dostatnia

Jan Maczepa

Antonina Wierzbicka

IV a

V b

VI b

5,8
Stanisław Gębka

Stanisław Plewa

Zofia Kasprzyk

Weronika Ostrowicka

Witold Lewandowski

IV a

IV b

V b

VI b

VI c

5,7
Agata Jankowska

Liliana Duchnowska

Maciej Kuehn

VI a

VI b

VI b

5,6
Martyna Paschke

Weronika Juskowiak

Juliusz Nawalaniec

Anna Ryżek

Vanessa Tetzlaff

IV a

IV b

VI a

VI b

VI b

5,5
Aleksandra Gawłowska

Lena Jankowska

Mateusz Kondaszewski

Antoni Głuchowski

Paulina Kasprzak

Maja Tyrakowska

Natalia Rogalska

Joanna Plebańska

IV b

IV b

V a

V b

VI a

VI a

VI b

VI c

5,4
Lena Kopińska

Zofia Jankowska

Amelia Ochowiak

Maksymilian Pakuła

Martyna Rutkowska

Klaudia Michalczyk

Julia Ciudzińska

Dawid Mawer

IV a

IV a

IV b

IV b

V b

VI b

VI c

VI c

 

5,3
Gabriela Jankowska

Aleksandra Yamulinets

Zofia Ratajczak

Tomasz Gołąbek

Jakub Jabłoński

Alicja Kaczmarkiewicz

Krzysztof Niemir

Wojciech Niemir

Weronika Owczarczak

Filip Stajszczyk

Maria Maluśka

Sandra Bartkowiak

Wiktor Główczyński

IV a

IV a

IV b

V b

V b

V b

VI a

VI a

VI a

VI a

VI b

VI c

VI c

 

5,2
Sandra Gruszka

Jan Zieliński

Bartosz Iwan

Bartosz Judkowiak

Franciszek Rzeźnik

Mateusz Kędra

Julia Nowaczyk

Jakub Gołda

Zuzanna Kulczyk

Monika Kurkowiak

Ewa Szmanda

Mikołaj Mazurczak

IV b

IV b

V a

V a

V a

VI a

VI a

VI b

VI b

VI b

VI b

VI c

5,1
Wiktoria Zalewska

Ingrid Borach

Kajetan Rozynek

Filip Ziółkowski

Julia Ołdakowska

Oliwia Kaczmarkiewicz

Wojciech Zimniak

Łukasz Loba

Michalina Pluta

Karolina Rynarzewska

Michalina Bela

Joanna Kuberska

IV a

IV a

IV b

IV b

V b

V b

V b

VI a

VI a

VI b

VI c

VI c

 

5,0

ZESTAWIENIE OCEN

ŚREDNIA OCEN KLAS

ŚREDNIA SZKOŁY

Wpisz słowo i zacznij szukać