Osiągnięcia uczniów 2015/2016

Home / Osiągnięcia uczniów / Osiągnięcia uczniów 2015/2016

WYKAZ OCEN ZA II PÓŁROCZE 2015/2016
W KLASACH IV-VI

   klasa    cel    bdb    db    dst    dop    ndst
    IV A    27    61    21    24     10       –
    IV B    104    76    48    12    1        
    V A    59    83    54    27     6      
    V B    116    88    49    23     12     
    V C   55   86   51    28     18    –
    VI A   80    90    57    38     9      
   VI B   111 100   43   23     11     –
    VI C    110    66    48   24       13      
RAZEM 652(628)

 

650(794)     371(477)  

 

199(293)

 

 80(83)

    

0(8)

        

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ 5,0 I POWYŻEJ

 

 

Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
Zofia Kasprzyk

Jan Maczepa

Marta Celka

Jan Jankowski

Aleksandra Świt

IV b

IV b

VI c

VI c

VI c

6,0
Witold Lewandowski

Matylda Błaszak

Antonina Praczyk

Vesna Wojtaszek

Dominik Durlik

V c

VI a

VI a

VI a

VI a

 

5,9
Julia Ołdakowska

Zuzanna Sancewicz

Maciej Kuehn

Anna Ryżek

Antonina Wierzbicka

Łukasz Junkiert

Tadeusz Łaźniewski

IV b

IV b

V b

V b

V b

VI b

VI b

5,8
Vanessa Tetzlaff

Anna Cyganik

Adam Frąckowiak

Anna Kamińska

Michał Kasprzyk

Wiktoria Goleńczak

Łukasz Łukaszewski

V b

VI a

VI b

VI b

VI b

VI c

VI c

 

5,7
Antoni Głuchowski

Tomasz Gołąbek

Jakub Jabłoński

Agata Jankowska

Liliana Duchnowska

Wiktor Główczyński

Gustaw Bech

Martyna Jałoszyńska

Natasza Urbaniak

Dariusz Przybylski

 

IV b

IV b

IV b

V a

V b

V c

VI b

VI b

VI b

VI c

5,6
Alicja Kaczmarkiewicz

Zuzanna Kulczyk

Jan Matuszczak

IV b

V b

VI c

 

5,5
Bartosz Iwan

Mateusz Kondaszewski

Franciszek Rzeźnik

Martyna Rutkowska

Paulina Kasprzak

Maja Tyrakowska

Weronika Ostrowicka

Konrad Kamiński

Joanna Winiecka

IV a

IV a

IV a

IV b

V a

V a

V b

VI b

VI b

 

5,4
Jacek Burek

Monika Kurkowiak

Maria Maluśka

Oliwia Pachocka

Adrianna Jankowiak

IV a

V b

V b

VI b

VI c

 

5,3
Bartosz Judkowiak

Liwia Cabańska

Oliwia Kaczmarkiewicz

Mateusz Sytek

Sonia Napieralska

Wojciech Niemir

Krzysztof Niemir

Michalina Pluta

Natalia Rogalska

Iga Tomczyk

Aleksandra Tomczyk

Joanna Plebańska

Adrianna Koperska

Mateusz Zacharek

Zuzanna Świderska

Kajetan Stoliński

Wiktor Milczyński

IV a

IV b

IV b

IV b

V a

V a

V a

V a

V b

V b

V b

V c

VI a

VI a

VI b

VI c

VI b

5,2
Łukasz Łoba

Filip Stajszczyk

Jakub Gołda

Klaudia Michalczyk

Michalina Bala

Sandra Bartkowiak

Dawid Mawer

Bartosz Caplewski

Norbert Czarnecki

Wiktoria Karmelita

Michał Kopkiewicz

Marcin Łaźniewski

Wiktoria Budna

Zuzanna Klessa

Julianna Koplewska

Seweryn Wasilewski

Martyna Wolna

V a

V a

V a

V b

V c

V c

V c

VI a

VI a

VI b

VI b

VI b

VI c

VI c

VI c

VI c

VI c

 

5,1
Wojciech Zimniak

Julia Nowaczyk

Weronika Owczarczak

Julia Ciudzińska

Joanna Kuberska

Mikołaj Mazurczak

Kacper Ostrowicki

Jakub Turkot

Łukasz Caplewski

Wiktoria Karalus

Adam Przybylski

 

IV b

V a

V a

V c

V c

V c

V c

V c

VI a

VI a

VI a

 

5,0

ZESTAWIENIE OCEN

ŚREDNIA OCEN KLAS

ŚREDNIA SZKOŁY

—————————————————————

WYKAZ OCEN ZA I PÓŁROCZE 2015/2016
W KLASACH IV-VI

Klasa cel bdb db dst dop ndst
IV A 14 75 25 20 8
IV B 82 87 52 19 1
V A 32 86 83 30 6
V B 75 106 61 32 10
V C 32 91 54 36 22 3
VI A 41 99 79 42 13
VI B 71 113 63 32 12
VI C 80 71 52 26 20 2
Razem 427 (405) 728 (833) 469 (611) 237 (322) 92 (134)

5 (12)

 

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIA 5,0 I POWYŻEJ

L.p Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1. Marta Celka VI C 6,0
Aleksandra Świt VI C
2. Jan Jankowski VI C 5,8
Jan Maczepa IV B
3. Zuzanna Sancewicz IV B 5,7
Antonina Praczyk VI A
4. Antonina Wierzbicka V B 5,6
5. Antoni Głuchowski IV B 5,5
Zofia Kasprzyk IV B
Julia Ołdakowska IV B
Martyna Rutkowska IV B
Agata Jankowska V A
Liliana Duchnowska V B
Witold Lewandowski V C
Dominik Durlik VI A
Łukasz Junkiert VI B
6. Jakub Jabłoński IV B 5,4
Maja Tyrakowska V A
Vanessa Tetzlaff V B
Vesna Wojtaszek VI A
Michał Kasprzyk VI B
Dariusz Przybylski VI B
7. Franciszek Rzeźnik IV A 5,3
Oliwia Kaczmarkiewicz IV B
Maciej Kuehn V B
Anna Ryżek V B
Martyna Jałoszyńska VI B
Konrad Kamiński VI B
Tadeusz Łaźniewski VI B
Wiktoria Goleńczak VI C
Adrianna Jankowiak VI C
8. Alicja Kaczmarkiewicz IV B 5,2
Zuzanna Kulczyk V B
Wiktor Główczyński V C
Adam Frąckowiak VI B
Anna Kamińska VI B
Natasza Urbaniak VI B
Joanna Winiecka VI B
Łukasz Łukaszewski VI C
9. Liwia Cabańska IV B 5,1
Mateusz Sytek IV B
Paulina Kasprzak V A
Weronika Owczarczak V A
Maria Maluśka V B
Weronika Ostrowicka V B
Mikołaj Mazurczak V C
Anna Cyganik VI A
Kajetan Stoliński VI C
10. Bartosz Iwan IV A 5,0
Bartosz Judkowiak IV A
Mateusz Kondaszewski IV A
Jacek Burek IV A
Wojciech Zimniak IV B
Iga Tomczyk V B
Jakub Gołda V B
Monika Kurkowiak V B
Klaudia Michalczyk V B
Natalia Rogalska V B
Aleksandra Tomczyk V B
Sandra Bartkowiak V C
Dawid Mawer V C
Joanna Plebańska V C
Matylda Błaszczyk VI A
Mateusz Zacharek VI A
Wiktor Milczyński VI B
Jan Matuszczak VI C
Zuzanna Klessa VI C

ZESTAWIENIE OCEN

ZestawienieOcen

ŚREDNIA OCEN KLAS IV – VI

SredniaOcenKlas

ŚREDNIA SZKOŁY

SredniaSzkoly

WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH KONKURSÓW

Wpisz słowo i zacznij szukać