Osiągnięcia uczniów 2014/2015

Home / Osiągnięcia uczniów / Osiągnięcia uczniów 2014/2015

Wykaz ocen za II półrocze 2014/2015 w klasach IV-VI

klasa

cel bdb db dst dop ndst
IV A 41 94 72 31 2
IV B 118 83 50 27 8
IV C 46 92 53 30 9 1
V A 49 103 54 44 14
V B 68 120 59 24 14
V C 69 78 65 40 27 7
VI A 59 56 40 38 6
VI B 84 84 46 35 16
VI C 94 84 38 24 1
RAZEM 628(524) 794(724) 477(525) 293(223) 83(86) 8(1)

Zestawienie ocen

wykaz ocen

Średnia ocen klas IV-VI

sredniaOcen14-15

Średnia szkoły

sredniaSzkoly14-15

 

Uczniowie ze średnią 5,0 i powyżej

L.p Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1   Marta Celka

Aleksandra Świt

Weronika Zygmańska

Mikołaj Nowak

Aleksandra Drożdżyńska

V c

V c

VI a

VI b

VI c

 

6,0 
2 Maciej Kuhen

Jan Jankowski

Maria Rucińska

Maria Wojciechowska

Julia Rapior

Bruno Urbaniak

Julia Juskowiak

IV b

V c

VI a

VI a

VI b

VI b

VI c

5,9
3 Antonina Wierzbicka

Anna Ryżek

Alicja Szmanda

Zuzanna Mikzińska

Maksymilian Majchrzycki

Jakub Winiecki

IV b

IV b

VI a

VI b

VI c

VIc

5,8
 4. Liliana Duchnowska

Vanessa Tetzlaff

Agata Maryniak

Zuzanna Wróblewska

IV b

IV b

VI c

VI c

 

  5,7
5. Agata Jankowska

Jakub Gołda

Monika Kurkowiak

Weronika Ostrowicka

Wiktor Główczyński

Witold Lewandowski

Anna Cyganik

Adrianna Koperska

Antonina Praczyk

Vesna Wojtaszek

Michał Kasprzyk

Maciej Schmidt

Julia Manikowska

IV a

IV b

IV b

IV b

IV c

IV c

V a

V a

V a

V a

V b

VI a

VI c

 

 

    5,6
  6. Zuzanna Kulczyk

Natalia Rogalska

Martyna Jałoszyńska

Łukasz Junkiert

Konrad Kamiński

Weronika Fechne

IV b

IV b

V b

V b

V b

VI c

 

 

  5,5
 7. Joanna Plebańska

Łukasz Łukaszewski

Krzysztof Żerko

IV c

V c

VI c

 

 5,4
 8.  Julia Nowaczyk

Maria Maluśka

Dominik Durlik

Adam Frąckowiak

Anna Kamińska

Adrianna Jankowiak

Dariusz Przybylski

Izabella Grubińska

Przemysław Rogalski

Adam Walczak

Tomasz Jankowski

Kacper Ochowiak

Wiktoria Zawiślak

IV a

IV b

V a

V b

V b

V c

V c

VI c

VI c

VI c

VI b

VI b

VI b

   5,3
 9. Maja Tyrakowska

Klaudia Michalczyk

Tadeusz Łaźniewski

Wojciech Walczak

Iga Tomczyk

Aleksandra Tomczyk

Jędrzej Walczak

Krzysztof Eckert

Michał Kopkiewicz

Natasza Urbaniak

Wiktoria Goleńczak

Jacek Dankowski

Mateusz Maluśki

IV a

IV b

V b

VI a

IV b

IV b

IV b

V b

V b

V b

V c

VI b

VI b

   5,2
 10. Paulina Kasprzak

Michalina Pluta

Karolina Rynarzewska

Dawid Mawer

Mikołaj Mazurczak

Norbert Czarnecki

Jan Matuszczak

Kajetan Stoliński

Sandra Dłubała

Kacper Koralewski

IV a

IV a

IV b

IV c

IV c

V a

V c

V c

VI b

VI c

 

    5,1
     

 

11.

Łukasz Loba

Sonia Napieralska

Krzysztof Niemir

Wojciech Niemir

Jakub Turkot

Bartosz Caplewski

Wiktoria Karmelita

Joanna Winiecka

Zuzanna Klesa

Gabriel Sar

Paulina Lipińska

Jakub Augustyniak

 

RAZEM 91 UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 5,0 I POWYŻEJ

 

 

IV a

IV a

IV a

IV a

IV c

V a

V b

V b

V c

VI a

VI b

VI b

    5,0

Wykaz najważniejszych konkursów w roku szkolnym 2014/2015 oraz osiągnięć uczniów naszej szkoły.

 

—————————————————————————————————————————————–

Uczniowie klas V i VI przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko – Planeta” w dwóch kategoriach:

– prac albumowych pt. „Zwierzęta wokół nas”,

– testów przyrodniczych

Komisja konkursowa wyróżniła pracę następujących uczniów:

  1. Aleksandra Drożdżyńska
  2. Zuzanna Wróblewska
  3. Zuzanna Klessa
  4. Joanna Winiecka
  5. Maria Rucińska
  6. Martyna Jałoszyńska
  7. Oliwia Pachocka

W kategorii testów wyróżnienie otrzymali:

  1. Julia Manikowska                           10. Norbert Czarnecki
  2. Julia Juskowiak                              11. Adam Walczak
  3. Jakub Winiecki                              12. Dariusz Przybylski
  4. Julia Rapior                                   13. Weronika Zygmańska
  5. Mikołaj Nowak                               14. Marta Celka
  6. Bruno Urbaniak                             15. Maria Rucińska
  7. Vesna Wojtaszek                           16. Przemysław Rogalski
  8. Jan Jankowski                               17. Łukasz Łukaszewski
  9. Paulina Lipińska                              18. Aleksandra Świt

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Galileo” to kolejny konkurs, w którym wzięli udział bardzo liczni uczniowie klas V i VI.

Oto laureaci w/w konkursu:

Klasa VI

  1. Kacper Karolewski                         10. Jakub Augustyniak
  2. Mikołaj Nowak                              11. Julia Rapior
  3. Bruno Urbaniak                             12. Patryk Tórz
  4. Maciej Schmidt                             13. Weronika Zygmańska
  5. Maria Rucińska                              14. Tomasz Jankowski
  6. Jacek Dankowski                           15. Mieszko Mańczak
  7. Jakub Winiecki                              16. Szymon Demzała
  8. Kacper Ochowiak                           17. Maksymilian Majchrzycki
  9. Adam Walczak

Wyróżnienia zdobyli:

  1. Antonina Praczyk                            8. Wiktoria Karalus
  2. Anna Cyganik                                 9. Szymon Szczepaniak
  3. Konrad Kamiński                             10. Wojciech Walczak
  4. Wiktoria Bolesławska                       11. Izabella Grubińska
  5. Patryk Szymaniak                            12. Aleksandra Drożdżyńska
  6. Krzysztof Eckert                              13. Gabriel Sar
  7. Vesna Wojtaszek

    

Osiągnięcia uczniów

Olimpiada Wiedzy Archimedes – „Oxford”

– Jan Jankowski

Witold Lewandowski

Mikołaj Nowak – laureaci I stopnia z wyróżnieniem

– Jakub Winiecki – laureat  I stopnia

– Zuzanna Wróblewska – laureat II stopnia

– Jakub Turkot

Tomasz Jankowski

Julia Manikowska – laureaci III stopnia

– Aleksandra Drożdżyńska

Mieszko Mańkowski

Jędrzej Walczak – laureaci IV stopnia

– Marta Celka – laureat V stopnia

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna – OLIMPUS

– Mikołaj Nowak

Witold Lewandowski

Jan Jankowski – laureaci

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów kl. VI
„Matematyczny Labirynt”

– Mikołaj Nowak – I miejsce

op. V. Szwarc

Olimpiada Wiedzy Matematycznej „Archimedes Plus”

– Agata Jankowska – laureat I stopnia

– Julia Nowaczyk

Wiktor Milczyński

Norbert Czarnecki – laureaci IV stopnia

– Maria Rucińska

Weronika Zygmańska  laureaci V stopnia

op. M. Kasprzak

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus LINGUA PLUS

– Julia Rapior, Dariusz Przybylski – laureaci I stopnia

– Mikołaj Nowak  laureat II stopnia

– Anna Ryżek, Jan Jankowski – laureaci III stopnia

– Aleksandra Drożdżyńska – laureat III stopnia

– Maja Dudzińska, Maksymilian Majchrzycki – laureaci IV stopnia

– Bruno Urbaniak – laureat IV stopnia

op. A. Haręźlak-Grześ, op. M. Nawrocka

Międzyszkolny Konkurs „Jesienny Skrzat”

– A. Drożdżyńska

M. Dudzińska – II miejsce

op. M. Dzięcioł

Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy na ozdobę bożonarodzeniową
– III miejsce

op. M. Bućko

Ogólnopolski Konkurs pt. „Biblia i przypowieści”
– 29 miejsce J. Manikowskiej

op. H. Norkiewicz

Dotychczas w roku szkolnym 2014/2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu konkursach przyrodniczych.

Oto wyniki:

Omnibus Szkolny dla uczniów klas VI miasta Poznania:

– Mikołaj Nowak kl. VIb – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „PINGWIN”

– Jan Jankowski – laureat

– Dariusz Przybylski Vc – wyróżnienie

– Jakub Winiecki VIc – wyróżnienie

– Mieszko Mańkowski VIc – wyróżnienie

– Mikołaj Nowak VIb – wyróżnienie

– Julia Rapier VIb – wyróżnienie

30 stycznia odbył 2015r. odbył się II etap (dzielnicowy) konkursu „Ja i Przyroda” dla uczniów klas V i VI, którego organizatorem jest ZPKWW.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

– Marysia Rucińska VIa

– Mikołaj Nowak VIb

– Jakub Winiecki VIc

W tym etapie w/w uczniowie zajęli I miejsce przewagą aż 30pkt., zapewniając sobie tygodniowy wyjazd do Chalina od 13-17 kwietnia 2015r,

Będą uczestniczyć (w nagrodę) w warsztatach przyrodniczych.

Przed nami kolejny etap tego konkursu – miejski 13 marca. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo – Planeta”:

– Adam Walczak VIc – otrzymał najlepszy wynik

Wyróżnienia otrzymali:

– Maciej Schmidt VIa

– Mikołaj Nowak VIb

– Jakub Winiecki VIc

– Szymon Szczepaniak VIa

– Bruno Urbaniak VIb

– Weronika Zygmańska Iia

– Maria Rucińska VIa

– Maksymilian Majchrzycki VIc

– Julia Manikowska VIc

– Krzysztof Żerko VIc

– Aleksandra Drożdżyńska VIc

– Alicja Szmanda VIc

– Jacek Dankowski VIb

op. E. Jankowska

 

 

Wpisz słowo i zacznij szukać