Grono pedagogiczne

Home / O szkole / Grono pedagogiczne

LISTA NAUCZYCIELI ZATRUDNIONYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 46

W POZNANIU

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot Wychowawca
1 Adamska Agnieszka J. angielski 5 A
2 Badowski Tadeusz Dyrektor
3 Boguszyńska Joanna Wychowanie przedszkolne 0 A
4 Bućko Monika Wychowawca świetlicy 6 B
5 Dobrowolski Krzysztof Wychowanie fizyczne
6 Dworzyński Beniamin Wychowanie fizyczne 7 B
7 Dzięcioł Magdalena Plastyka
8 Gorzeniak Olga Wychowanie fizyczne
9 Harężlak – Grześ Anna J. angielski
10 Jankowska Elżbieta Chemia, fizyka
11 Jankowska Lidia Edukacja wczesnoszkolna 1 C
12 Jedut – Wnuk Anna J. polski 4 A
13 Kasprzak Magdalena Matematyka 5 C
14 Kawałek Piotr Wychowanie fizyczne 8 B
15 Knypińska Blandyna Pedagog szkolny
16 Koenig Barbara Psycholog szkolny
17 Krause Maria Wychowawca świetlicy
18 Krąkowska Ewa Doradca metodyczny
19 Leśniewska Iwona Edukacja Wczesnoszkolna 1 A
20 Małecka Magdalena Edukacja wczesnoszkolna 2 A
21 Miller Renata Edukacja dla bezpieczeństwa
22 Miśkowiec Monika Wychowanie przedszkolne
23 Nawrocka Małgorzata J. angielski 4 C
24 Nawrocka Marta Wychowawca świetlicy
25 Nogal Anna Wychowawca świetlicy
26 Norkiewicz Halina Religia
27 Nowak Sabina Religia
28 Nowicka Anna Historia, WOS 7 A
29 Nowotna – Deptuła Monika Edukacja wczesnoszkolna 1 C
30 Olejniczak Rafał Technika, geografia
31 Palczewska Renata Bibliotekarz szkolny
32 Pawlak Julita J. niemiecki
33 Pietraszek Alicja Informatyka, technika
34 Pietraszko – Berlin Hanna Muzyka
35 Pisula Anna Psycholog szkolny
36 Piwowarski Kazimierz Wicedyrektor, Historia
37 Prendka – Tuczyńska Katarzyna Biologia, fizyka
38 Rajska Anna Wychowanie fizyczne
39 Rybak – Wendrowicz Bernadetta J. polski
40 Rybińska – Skórzewska Joanna J. polski 8 A
41 Seccombe Natasza J. angielski
42 Skrzypczak Izabela Bibliotekarz szkolny 8 C
43 Słoma Natalia Wychowawca świetlicy
44 Stefaniak Mateusz Wychowanie fizyczne 4 B
45 Stołowska Marta Wychowawca świetlicy
46 Szaj Agnieszka Wychowanie przedszkolne 0 A
47 Szwarc Violetta Matematyka 5 B
48 Śmigielska Marta Edukacja wczesnoszkolna 3 A
49 Urbańska Agnieszka Przyroda, informatyka 6 A
50 Wanik Dorota Matematyka
51 Werle Marek Wychowanie fizyczne
52 Witaszyk Natalia Edukacja wczesnoszkolna 3B
53 Witosławska Irena Edukacja wczesnoszkolna 2B

Wpisz słowo i zacznij szukać